Darmowa dostawa od 49,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Prezent na Walentynki

( ilość produktów: 124 )

Prezent na Walentynki, Prezenty dla żony i męża

Walentynki, które przypadają na 14 dzień lutego to święto, które budzi wiele kontrowersji. Dla jednych jest to doskonała okazja do romantycznych przeżyć, inni najchętniej usunęliby je z kalendarza i widzą w nich tylko kicz. Wiele zależy od aktualnej sytuacji osobistej oraz indywidualnego podejścia. Jest to jednak niewątpliwie wspaniałe święto dla zakochanych oraz doskonała okazja na wręczenie niezapomnianego prezentu drugiej połówce. Jeśli jeszcze nie wiesz, jaki prezent wybrać, a Walentynki zbliżają się wielkimi krokami, picco.pl przychodzi z pomocą!

Prezent na Walentynki dla Niej

Każdy z nas lubi być doceniany i wiedzieć, że jest ważny - nie tylko w Walentynki. Jest to jednak szczególny czas, aby okazać swojej drugiej połówce, jak bardzo ją kochamy i jak bardzo jest dla nas ważna. Idealnym prezentem dla niej będzie m.in. torba na zakupy lub fartuch do kuchni ze śmiesznym napisem. Niby oklepane, niby staromodne myślenie, ale jest to jednak prawda, że kobiety znacznie częściej gotują oraz zajmują się domem. Doskonałym prezentem będzie również certyfikat dla najlepszej dziewczyny oprawiony w czarną lub białą ramkę. Z nieco bardziej tradycyjnych pomysłów proponujemy poduszki, kubki oraz cukrową bieliznę.

Prezent na Walentynki dla Niego

Jeśli myślisz, że cukrowa bielizna jest tylko dla Pań, grubo się mylisz. W męskiej kolekcji także znalazło się na nią miejsce. Bardzo zabawnym, ale oryginalnym prezentem dla Niego będą cukrowe stringi! Równie oryginalnym prezentem będą śmieszne otwieracze do wina i piwa oraz gry planszowe dla Dwojga - idealne na Walentynkową noc! Z bardziej tradycyjnych prezentów proponujemy kubki zwykłe oraz termiczne ze specjalnym napisem dla każdego Mężczyzny. Zapraszamy do zakupów na picco.pl!

Pokaż tylko
Przedziały cenowe
pixel