Darmowa dostawa od 49,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

O nas

O firmie

    Firma Gadget Master sp. z o.o. sp.k. zajmuje się importem, eksportem i sprzedażą szerokiego asortymentu produktów zdrowotnych oraz upominkowych. Sprzedaż detaliczną prowadzimy w sklepie picco.pl 

    Satysfakcja klienta jest naszym najważniejszym celem. Kupując w naszym sklepie możesz być pewien, że dołożymy wszelkich starań, abyś był zadowolony z transakcji. Sprzedawane przedmioty dokładnie testujemy, sprawdzamy i staramy się je jak najlepiej opisać. W razie problemów udzielamy porad. 

Zadowolenie klienta

    Działalność handlową prowadzimy już od ponad 12 lat. Od pewnego czasu internet stał się naszym głównym kanałem dystrybucji. 

     Transakcje internetowe traktujemy poważnie - tego samego wymagamy od swoich kontrahentów. Jesteśmy solidni i godni zaufania. 

    Zależy nam na dobrej opinii u naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z dokonanych zakupów.

Opis przedmiotów

   Zawsze staramy się wiernie przedstawić oferowane przedmioty. 

    W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt przed zakupem. Staramy się jak najszybciej odpowiadać na e-maile. Kontakt na GG/Tlen/Skype jest bardzo mile widziany (brak kosztów i błyskawiczna wymiana informacji). Jednak głównym kanałem kontaktowym jest e-mail.

Wysyłka 

   Wszystkie towary staramy się wysyłać listami/paczkami kurierskimi priorytetowymi w terminie 1-2 dni roboczych od dnia zaksięgowania wpłaty na koncie lub zamówieniu przesyłki za pobraniem. Nie wysyłamy listem zwykłym!

 Wysyłane przeze nas przedmioty są solidnie zapakowane co gwarantuje bezpieczne dotarcie zamówionych towarów do klienta.

pixel